تبلیغات در اینترنتclose
اخذ اقامت اسپانیا:24.8.96

سلام مهمان گرامی؛
به انجمن لارکتون خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.


ابزار هدایت به بالای صفحه

مخصوص کاربران فعال . . .ثبت رایگان لینک کاربران در انجمن لارکتون و بک لینک رایگان

ثبت کانال تلگرام . . .افزایش ممبر کانال با ثبت کانال خود در سایت

جذب مدیر فعال . . .قوانین رو حتما مطالعه کنید
بازدید از تاپیک : 11
اطلاعات نویسنده محتوای پاسخ
estatesahelaftab
آفلاین
ارسال‌ها : 100
عضویت: 1 /5 /1396

اخذ اقامت اسپانیا:24.8.96


اخذ اقامت اسپانیا:
چگونه برای شهروندی تقاضا دهیم ؟
برای به دست آوردن شهروندی و شماره شناسایی خارجی (NIE) باید به نزدیک ترین اداره مهاجرت و یا اداره پلیس مراجعه نمایید . سپس شما پس از سه ماه کارت سبز خود را دریافت خواهید نمود . البته باید شما پس از آن شماره شناسایی خارجی خود را در همان مکان دریافت نمایید . از آنجایی که هر اداره مهاجرتی فرآیند درخواست ها را بصورت محلی بررسی می نمایند زمان انتظار صدور و ثبت در دفتر و انتظار برای صدور کارت سبز می تواند بسیار متفاوت باشد حتی اگر تمام این کارها در یک شهر ستان انجام پذیرد . خیلی ارزشمند است اگر بتوانید با افرادی که اخیرا توانسته ایند کارت اقامت خود را بگیرند در خصوص تجربیاتشان مشورت نمایید .
مدارکی که برای تقاضا نیاز دارید:
در پایین به برخی از مدارکی که ممکن است برای صدور تقاضای شهروندی خود نیاز داشته باشید به همراه ببرید اشاره شده است . با این حال باید در خصوص مدارک متفاوت در مناطق متفاوت ( وحتی در روزهای مختلف ) حتما از قبل سئوال کنید . بهترین راه چک کردن ملزوماتی که دقیقا نیاز دارید با پلیس محلی می باشد .
برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .
estate.sahelaftab.com
02188656892
چهارشنبه 24 آبان 1396 - 18:20
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیربرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.انتخاب سریع یک انجمن