تبلیغات در اینترنتclose
اخذ اقامت اسپانیا:27...8.96

سلام مهمان گرامی؛
به انجمن لارکتون خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.


ابزار هدایت به بالای صفحه

مخصوص کاربران فعال . . .ثبت رایگان لینک کاربران در انجمن لارکتون و بک لینک رایگان

ثبت کانال تلگرام . . .افزایش ممبر کانال با ثبت کانال خود در سایت

جذب مدیر فعال . . .قوانین رو حتما مطالعه کنید
بازدید از تاپیک : 14
اطلاعات نویسنده محتوای پاسخ
estatesahelaftab
آفلاین
ارسال‌ها : 100
عضویت: 1 /5 /1396

اخذ اقامت اسپانیا:27...8.96


اخذ اقامت اسپانیا:
تمدید شهروندی
به شهروندان غیر اتحادیه اروپایی یادآوری نمی شود که نیاز دارند تا شهروندی خود را تمدید نمایند . پس این بستگی به شما دارد تا بررسی نمایید و مطمئن شوید که این کار را انجام داده اید . به منظور تمدید شهروندیتان ممکن است به مدارک زیر نیاز داشته باشید :
  • دو عدد عکس پاسپورتی [*]کارت اقامت اصلی به همراه یک فتوکپی [*]گذرنامه به همراه یک فتوکپی [*]تقاضانامه های مرتبط تکمیل شده به همراه سه فتوکپی [*]اثبات اینکه شرایط شخصی شما تغییری نکرده است مواردی همچون تغییر ادرس شغل و …
در نظر داشته باشید که مدارک دقیق مورد نیاز شما بسیار به شرایط قانونی شما در اسپانیا بستگی دارد . مدارک بیشتر احتمالی مورد نیاز :
  • گذرنامه شهروندی و یا برگه های تمدید قبلی [*]گواهی سلامت
به دلیل اینکه قوانین و مقررات مربوط به هر شهر و نهاد های دولتی به خود شهر مربوطه بستگی دارد همیشه بهترین راه سئوال کردن در مورد مدارک مورد نیاز از سازمان مهاجرتی و یا پلیس منطقه خودتان می باشد .
برای دریافت اقامت کشور اسپانیا در هر یک از مناطق این کشور بهتر است از مشاورین و کارشناسان صاحب صلاحیت و کاردان سیاحتگران ساحل آفتاب مشاوره گرفته و در این راه مهم از آنها به عنوان یار همیشگی حقوقی خود بهره مند شوید .
برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .
estate.sahelaftab.com
02188656892شنبه 27 آبان 1396 - 18:20
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیربرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.انتخاب سریع یک انجمن